Ota meihin yhteyttä

Asiantuntijamme ovat täällä sinua varten. Laita meille sähköpostia tai ota yhteyttä
suoraan puhelimitse, niin katsotaan miten voimme auttaa.


MYYNTI

Markus Ikonen | Solution Manager
markus.ikonen@names.fi | +358 40 716 5669

Juha-Pekka Vainio | Solution Manager
juha-pekka.vainio@names.fi | +358 40 717 7685

Timo-Pekka Vuojärvi | Solution Manager
timo-pekka.vuojarvi@enter.fi | +358 40 711 4504

Miikka Kivimäki | Account Manager
miikka.kivimaki@enter.fi |+358 40 779 9607

Jarkko Lehti | Account Manager
jarkko.lehti@enter.fi | +358 40 711 4505

 

 

JOHTO

Janne Pohjala | Strategy, Names Team Lead
janne.pohjala@names.fi +358 500 557 486

Jani Saarinen | Managing Director
jani.saarinen@names.fi | +358 40 538 3760

Jani Ruohonen | Sales and Marketing Director
jani.ruohonen@names.fi | +358 40 711 4509

Pyry Siirto | Marketing Manager
pyry.siirto@names.fi | +358 40 711 4501


TOIMIPAIKKA

Keilaranta 1
FI-02150 Espoo

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@names.fi